Bobina de oprire pentru nacele Teupen

Teupen
4.041,81 RON (TVA inclus)
3.340,34 RON (fara TVA)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Teupen
Cod produs - SKU 116406
Disponibil in 2-3 zile de la comanda

Descriere

Bobină de Oprire pentru Nacele Teupen

Descriere Produs

Această bobină de oprire este concepută special pentru nacelele marca Teupen, oferind funcționalitate fiabilă și eficientă pentru sistemul de oprire al echipamentului.

Caracteristici Tehnice

  • Tensiune: 12 V
  • Tipul de curent: DC (Curent continuu)
  • Funcție: Tragere
  • Partea de montare: Ambele părți
  • Lungime: 120 mm

Compatibilitate

Produsul este potrivit pentru următoarele modele de nacele Teupen:

  • Leo 18GT
  • Leo 23GT

Avantaje

  • Control precis: Asigură un control exact al sistemului de oprire, contribuind la operarea eficientă și sigură a nacelei.
  • Fiabilitate: Proiectată pentru a oferi performanțe constante și fiabile în condiții de utilizare intensă.
  • Compatibilitate specifică: Special concepută pentru modelele Leo 18GT și Leo 23GT, oferind o potrivire exactă și funcționare optimă.

Servicii Adiționale

  • Oferta completă pentru piese pentru nacele: Oferim o gamă completă de piese de schimb pentru nacele, asigurând disponibilitatea componentelor necesare pentru întreținere și reparații.
  • Consultanță tehnică: Echipa noastră de experți este disponibilă pentru a oferi suport tehnic și consultanță specializată, garantând soluții rapide și eficiente pentru toate nevoile legate de echipamentele dumneavoastră.

Contact

Pentru mai multe informații și pentru a plasa o comandă, vă rugăm să ne contactați. Suntem dedicați să vă oferim cele mai bune soluții pentru întreținerea și reparațiile nacelelor Teupen și altor echipamente de construcții.

Detalii

SKU
116406
Brand

Ce spun clientii

Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review